All

Jak sázet na volejbal a plážový volejbal

Abyste si mohli vsadit na volejbal, měli byste si být vědomi toho, že tento sport patří k nejbezpečnějším pro vaše sázky. Neexistují zde totiž žádné remízy. Jednoduchá sázka je o to jednodušší. Děkujeme vám za ně.  Navíc zde najdete skutečné favority a překvapení nejsou častá. Volejbal je sport, který má jednoduchá pravidla a je založen na kolektivu. Jsou zde samozřejmě hvězdní hráči, ale základem zůstává kolektiv, a proto musí být jádrem vaší analýzy. Chcete-li si vybrat správnou soutěž, protože vidíte, že výběr je široký, je vhodné začít místním mistrovstvím. Proč? Protože v něm bude snazší najít informace a mít tak základ restaurantbaracuda.com/ sázkové aplikace.

Sázení na americký fotbal: NFL v centru sázení

Když si chcete vážně vsadit, zejména na exotický sport, nemusíte si komplikovat život. Americký fotbal je NFL. Začátečník na tento sport se musí zaměřit na tuto ligu superlativů. Peníze z ní tečou proudem, je to liga číslo jedna v USA a stovky médií zaplavují fanoušky informacemi. Pokud neumíte anglicky, měli byste použít online překladač. Jsou zdarma a stále spolehlivější. Národní fotbalovou ligu tvoří 32 klubů v osmi divizích.

V sezóně odehrají 16 zápasů, osm doma a osm venku. Z toho můžeme vyvodit, že sezona je krátká, a proto musíte být ve svých sázkách efektivní už od začátku soutěže. Sezóna trvá několik měsíců od září do února. Tváří v tvář explozi intenzity a násilí střetnutí museli funkcionáři NFL drasticky omezit počet zápasů. V porovnání s ostatními sporty v našem průvodci online sázením je tento počet extrémně omezený, a proto je pro začátečníky nesmírně náročný. V pouhých 16 zápasech je obtížné získat představu o sportu a úrovni týmů.

To znamená, že pokud si vsadíte na 49ers, sázíte na to, že vyhrají alespoň o 2,5 bodu. Pokud týmu San Francisco odečtete 2,5 bodu, tedy tři body, stále by měl být vítězem zápasu. Považujete je tedy za velké favority tohoto zápasu. Na druhou stranu sázkou na Los Angeles Rams naznačujete, že prohrají o méně než 3 body.  Cíl je jednoduchý. “the line” vám umožňuje vyrovnat bilanci zápasů NFL, ať už v základní části, nebo v play-off, kdy se střetne outsider s jedním z favoritů. Abyste se vyhnuli nezajímavým kurzům, umožňuje vám handicapová sázka jejich výrazné vylepšení. Z nízkých kurzů se dostanete na rebalancování 50/50.

V americkém fotbale jsou kurzy na výhru/prohru velmi zřídka vysoké, protože favorit je jasně identifikován. Na lepší kurzy si musíte počkat až do play-off. Handicapové sázky jsou reálnou možností, jak maximalizovat své výhry ze sázek na fotbal NFL. Chcete-li dobře sázet, musíte znát nejdůležitější statistiky. Jak víte, americké sporty jsou pod drobnohledem statistiků. Je jich tolik, že je těžké se v nich neztratit. Rozdíly na konci zápasů jsou 1:3 krát tři, sedm nebo deset bodů. V 18 % zápasů je to zásadní informace pro sázkaře, kteří používají handicapové sázení. Týmy NFL hrající doma mají ve většině případů zápornou linii. Důležitost hry doma je v tomto sportu prvořadá.

Sázet na box znamená rozumět mu. Stále stejné slovo, které vám opakuji disciplínu za disciplínou, sázku za sázkou. Abyste tomu rozuměli.  Přesto je box sportem vzácné jednoduchosti. Žádný ofsajd, žádný “forhend”, žádná sestupná fáze, jen dva muži stojící proti sobě, kteří musí své soupeře sundat. Jsou to soupeři, ale jeden bez druhého neexistují.

Chcete-li si vsadit na box, musíte znát dva boxery, kteří proti sobě stojí. Rekord nestačí. Záleží na nepřízni osudu. Vidíme to například na našem olympijském vítězi v boxu Tonym Yokovi, který se pouští do boje a vyhrává.  Učí se a jeho kariéra je postavena na vývoji. Může nastoupit proti boxerovi světové třídy, který nemá na svém kontě žádnou porážku, ale v zápase proti zkušenému boxerovi, který se již osvědčil ziskem pásu, nebo dokonce dokázal, že si ho zaslouží, bude čelit neznámému. Protože to je další úroveň nahoru.

Leave a Reply

Back to top button